Починат маж пронајден во Кичево – Слободен печат
Хроника

Починат маж пронајден во Кичево

По наредба на Јавен обвинител врз телото на починатиот ќе биде извршена обдукција.

Во полициската станица во Кичево вчера околу 18 часот било пријавено дека во месноста „Кошарани” бил пронајден починат И. С. (63) од Кичево. Лекар констатирал смрт без траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител врз телото на починатиот ќе биде извршена обдукција.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close