Почина таткото на СЛАВНИОТ РАПЕР: Го напуштил кога имал само 6 години – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Почина таткото на СЛАВНИОТ РАПЕР: Го напуштил кога имал само 6 години

Познатиот рапер никогаш не ги криел своите комплицирани семејни односи.

Почина Маршал Брус Метерс, таткото на Еминем, во 67-та година како последица на срцев удар. Еминем никогаш не криел дека не разговара со татко му, кој го напуштил кога имал само шест години.

Раперот растел со својата мајка во Детроит, каде ја започна и својата кариера.

Еминем открил дека татко му се јавувал во семејниот дом, но никогаш не го побарал за да разговара со него.

Таткото пак, во 2001 година изјавил дека сака да се запознае со синот и да разговара со него, но не наиде на разбирање од другата страна. Еминем решил дека не го сака назад во својот живот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close