Почина 13-годишната Лорел Григс, ѕвезда на Бродвеј

Лорел Григс, 13-годишната ѕвезда на Бродвеј починала пред неколку дена, а трагичната вест ја соопштил нејзиниот дедо Дејвид Ривлин.

„Со тешко срце ја споделувам со вас оваа многу тажна вест. Мојата преубава и талентирана внука ненадејно почина по тежок напад на астма. Во болницата направија сè за да ја спасат, но таа е сега со ангелите“, напишал Дејвид Ривлин.

Лорел на Бродвеј дебитирала во 2012 година на шест години. Глумела покрај Скарлет Јохансон и Кристен Стјуард, а во текот на 2017 година неколкупати гостувала во серијата “Saturday Night Live”.

 

 

Прочитајте и...  Корисни факти: Луѓето кои имаат 3 пати секс неделно изгледаат 7 години помладо!

Прочитај повеќе

Беквалац сакаше само да ја најави новата песна, но интересот на фановите е нејзиното бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кожата на лицето зборува многу за вашето здравје, откријте што се крие зад бледилото, црвенилото, акните, сувата кожа…

Слободен печат

Корисни факти: Луѓето кои имаат 3 пати секс неделно изгледаат 7 години помладо!

Васко Спасоски

Стил на неделата: проф. д-р Ежени Брзовска

Ј.К.Д

Ја крие како змија нозете: Сопругата на Никола Којо е вистинска „бомба“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Сонувавте дека летате? Еве ги сите значења на тој сон и сите се фасцинантни!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џеј Ло се обиде да го внесе кучето во приватниот авион, но се случи вистинска драма! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Искуство на белграѓанката Јасмина која нашла паричник полн со пари: „Следниот пат ќе го шутнам!“

Слободен Печат

Уапсен синот на Оливер Мандиќ: Ја претепал мајка му, па ги нападнал полицајците!

Васко Спасоски

Ниту цврстите гради без градник не успеаа да го тргнат вниманието од „изгужваниот“ стомак на Кејти Холмс! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кајли Џенер повторно критикувана: „Си ги вадела ребрата? Баш сакаш да бидеш Ким!“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Ретко која девојка има храброст за вакво нешто: Викторија Лоба си ја скрати косата! (ФОТО)

Васко Спасоски