По скоро две децении љубов, го исфрли сопругот од домот: Сите зборуваат за нивниот развод, а Џулија некогаш вака кажуваше за нив… (ФОТО)

Љубовта помеѓу нив двајца секогаш беше страствена, а актерката честопати истакнувала дека двајцата веднаш се поврзале со нивните срца.

Популарната актерка Џулија Робертс сега ги полни насловните страници поради шпекулациите дека се разведува, од сопругот Даниел Модера.

Ако добро се сеќавате, некогаш на нивниот брак беше пример за сите останати.

Имено, Џулија има изјавено дека во сопругот се заљубила веднаш штом го погледнала, а дека љубовта помеѓу нив не престанала ниту по повеќегодишниот брак. Но, по се изгледа нејзините зборови паднаа во вода.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Кога го видов првиот пат почуствував како ми трепери телото. Не можев да престанам да размислувам за него – ја опишала првата средба на сет со својот сопруг.

Љубовта помеѓу нив двајца секогаш беше страствена, а актерката честопати истакнувала дека двајцата веднаш се поврзале со нивните срца. Потоа започнале и да планираат семејство. Дури кога долго време актерката не можеше да остане бремена, тие размислуваа да посвојат дете, но токму тогаш ги изненадиле близнаците Хајзел и Финеус, а подоцна и најмладиот Хенри.

Прочитајте и...  Патот до престолот на Ријана: Од улична продавачка до најбогата пејачка (ФОТО)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

После тоа следела голема драма. Според она што го пишуваат странските медиуми, актерката се разведе од сопругот Даниел Модера по 17 години брак. Како што изјавил анонимен извор, разводот Даниел би можело да го чини 200 милиони евра, поради предбрачниот договор кој го потпишал со Џулија пред да влезат во брак.

Причината поради која „пукна“ тиквата е прославата по повод роденденот на Џулија, на кој наводно таа смртно се налутила.

– Џулија очекувала голема прослава за роденденот, а Дени потполно потфрлил во тој сегмент, па го оптужи дека воопшто не му е до неа. Кавгата брзо ексалирала, па Даниел бил исфрлен од нивниот заеднички дом – изјавил извор близок на парот.

Прочитајте и...  Кејт Мидлтон има важен совет за сите родители: Уживајте во едноставните работи со вашите деца

Прочитај повеќе

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Слободен печат

Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Слободен печат

Три најдобри книги кои мора да ги прочитате: Го промениjа животот на илјадници жени!

Слободен печат

Од три врски доби три деца: Актерката Кејт Хадсон се надева дека ќе има уште прилики да раѓа деца! (ФОТО)

Слободен печат

Чудотворна билка што неправедно ја занемаруваме, а лекува многу заболувања

Слободен печат

Меланија Трамп ги изненади сите со невообичаениот моден избор! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

10 − 8 =

Прочитај повеќе

Кејт Мидлтон има важен совет за сите родители: Уживајте во едноставните работи со вашите деца

слободен печат

Татко и син ја негуваат фолк музиката: Разговор со Николче Тасев од бендот „Генерација 2“

Михаило Донев

Патот до престолот на Ријана: Од улична продавачка до најбогата пејачка (ФОТО)

Слободен Печат

Науката има доказ дека младоликите луѓе се поинтелегентни од другите, еве и зошто

Слободен печат

Ќерката на Елвис Присли прозборе за врската со Мајкл Џексон, во која влегла за да го спаси! (ФОТО)

слободен печат

Направете совршени макаронс колаченца (РЕЦЕПТ)

Слободен печат