По скандалот Канје Вест ја моли Ким за прошка: Јавно ѝ се извини на Твитер

На твитер-профилот на Канје Вест е објавена порака со која тој ѝ се извинува на Ким Кардашијан, по твитовите со кои раперот „го закопа“ познатото семејство, а мајката на Ким, Крис Џенер, ја нарече Крис Џонг Ун. „Би сакал да ѝ се извинам на мојата жена Ким што излегов јавно со нешто што е приватна … Продолжи со читање По скандалот Канје Вест ја моли Ким за прошка: Јавно ѝ се извини на Твитер