По Северина се огласи и Игор па замина со кумот во кафана: Се е кажано!

Instagram
Фото: Instagram

Врската на Северина и Игор на почетокот беше како од бајките. Прекрасна свадба, многу љубов и разбирање, прекрасни дружења со семејството на Игор, чиј татко е Драган Којиќ – Ќеба, музичар и пејач, колега на Северина кој беше особено горд што хрватската пејачка е негова снаа.

Игор Којиќ беше покрај пејачката во нејзините најтешки моменти кога се бореше за старателството над нејзиниот син Александар, но очигледно љубовта не беше доволна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)


По изјавата на Северина за Индекс.хр, се огласи и Игор.

Се е кажано, благодарам за разбирањето, им рече Којиќ на новинарите на Слободна Далмација кои го повикаа за коментар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic)


Покрај тоа, Којиќ објави фотографија со својот кум Борис Џикановиќ на својот инстаграм – профил, а во описот на објавата стоеше

Кум: Тоа е еден од начините на кои Бог се грижи за нас, напиша поранешниот сопруг на Северина.

Северина го потврди разводот со Игор: Знам дека сум јавна личност, но не сум јавна вреќа за „млатење“

Видео на денот