По неа лудува целиот свет: Една од најубавите девојки во светот ужива на плажите во Малибу! (ФОТО)

Модната блогерка и една од најубавите жени во светот со потекло од Бразил, Камила Коељо (32) е сликана на плажата во Малибу во жолто бикини, а со својот изглед ги возбуди обожавателите ширум светот.

Имено, убавицата била фотографирана додека играла одбојка со „ангелот на Викторија Сикрет“, Алесандра Амбросио (39), а во таа прилика покажа дека и со спортот одлично се снаоѓа.

Фото: Профимедиа

Камила го истакна совршениот и рамен стомак, а сите присутни гледале и во нејзиниот голем задник и долгите нозе.

Фото: Камила

Таа во еден момент се навалила и во таа прилика се виделе скоро незабележителните стрии на задникот, а тоа нејзините обожаватели воопшто не го забележале.

Фото: Профимедиа

Инаку таа од својата 17. година е со Икар Бренер.

Прочитајте и...  Пандемијата ги раздели: Кортни Кокс не го видела својот вереник повеќе од 200 дена

 

Поврзани вести

Сузана Манчиќ: За осум дена ослабев пет килограми, еве што треба да јадете

Слободен Печат

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат

Сара Мејс го прослави својот роденден на уникатен начин

Слободен Печат

ФОТО: Бела боја од глава до пети – тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Слободен печат

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Слободен Печат

Проветрувајте ги просториите за да го „растерате“ коронавирусот!

Слободен печат

Остави Коментар