9 C
Скопје

По аферата, гледаноста на шоуто на Елен Деџенерис нагло опадна: Дали Кели Кларксон ќе и го земе терминот?

Популарноста на водителката Елен Деџенерис се повеќе и повеќе опаѓа, додека популарноста на нејзината колешка Кели Кларксон од ден на се повеќе расте.

Instagram
Instagram

Имено, откако минатото лето се соочи со низа обвинувања за токсична работна атмосфера и малтретирање на нејзините вработени, Елен Деџенерис неодамна повторно се врати на малите екрани.

Како што пишува „ Page Six“, по аферата, гледаноста на шоуто Елен драстично опаднала, а се шпекулира дека нејзината главна конкуренција „Кели Кларксон шоу“ би можело да го добие терминот на „Елен шоу“.

Странските медиуми исто така пишуваат дека популарноста на Кели Кларксон е зголемена, додека популарноста на Елен Деџенерис падна нагло.

 

Прочитајте и...  Фасцинантна трансформација на Борче Јовев од Штип: Ми се вклучи „чипот“ во глава, неподнослива беше тежината!

Поврзани вести

Чоколадо, грозје, коски од живина и друга храна која не смее да ја јаде вашето куче

Слободен печат

Поради неа луѓето се самоубивале: Ова е најтажната песна во Југославија која Тито лично ја забранил

Слободен печат

Ковчегот во кој ќе биде погребан принцот Филип е направен пред 30 години: Еве зошто тој е обложен со олово

Слободен печат

ВИДЕО | Вежбајте секој ден, 10 до 20 минути со Памела: За подобро расположение и витка фигура

Слободен печат

На 16 години го исфрлиле од училиште, живеел во приколка и бил осомничен за убиство: 8 помалку познати факти за легендарниот Џим Кери

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Карди Би купила подароци за својата двегодишна ќерка во вредност од триесет илјади долари

Слободен печат

Остави Коментар