По 10 години раскинаа: Една од најубавите српски пејачки сега е сингл! (ФОТО)

По 10 години врска, Марина Висковиќ ја раскина врската со Марко Вуковиќ кој на јавноста е познат како „опасно момче“.

Српскиот портал Курир пишува дека Марина и Марко ставиле крај на љубовта.

Фото: Принтскрин

Пејачката и дизајнерка ретко зборуваше за својот партнер, а во една прилика истакна дека Цеца била таа која ги запознала.

Многумина очекуваа дека Марина наскоро ќе заплива во брачните води, но и повеќе од јасно е дека сега засега нема да ја видиме во венчаница.

 

View this post on Instagram

 

Ciao!💫 @disco_label

A post shared by Marina Viskovic👼 (@marina_viskovic_official) on

 

View this post on Instagram

 

💫

A post shared by Marina Viskovic👼 (@marina_viskovic_official) on

 

View this post on Instagram

 

Miami vibes!🏝⛱🐟🏝 @dharma.beachwear 💖

A post shared by Marina Viskovic👼 (@marina_viskovic_official) on

 

View this post on Instagram

 

#alldaybikini 🏝👙 @dharma.beachwear 🕶 @bottega_by_diopta

A post shared by Marina Viskovic👼 (@marina_viskovic_official) on

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат