Пливачите на грчка плажа убија сабјарка (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиРегион

Пливачите на грчка плажа убија сабјарка (ВИДЕО)

Рибата која била бремена отишла во плитките води за да се породи но била нападната и убиена од страна на пливачите.

Прво кај пливачите настанала паника, помислиле дека се работи за ајкула и веднаш истрчале надвор од водата.

Откако откриле дека се работи за сабјарка, почнале да ја бркаат и да ја маваат со разни предмети и на крајот оваа брканица се завршила со смрт за рибата.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close