Плетен костим за капење: Преубав, единствен, женствен, романтичен - Слободен печат

Плетен костим за капење: Преубав, единствен, женствен, романтичен

Ако сте во потрага по костим за капење кој ќе биде поинаков од останатите, вашиот избор нека биде плетен костим.

Преубав е, единствен, женствен и романтичен.

Просто неодолив. Изберете минијатурно бикини или заводлив едноделен костим за капење и освојте ја целата плажа.

Погледнете како изгледаат некои познати модели во плетени костими.

Чарли Риина/ Profimedia
Деми Роуз/Profimedia
Фара Абрахам/Profimedia
Алесија Тедески/Profimedia
Бека Тили/Profimedia
Даниел Лојд/Profimedia

 

Прочитајте и...  Мешавина од билки која ќе ви помогне при проблеми со цисти

Прочитај повеќе

Виц на денот: Брзини

Слободен печат

Лозано освои награда на MAC: Го најавија дека доаѓа од Северна Македонија, но веднаш ги поправи!

Слободен печат

Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Слободен печат

Лорен Дрејн е најзгодната медицинска сестра на светот (ФОТО)

Слободен печат

Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Слободен печат

„Најголемата лага по Дедо Мраз“: Познатата емисија „Карпул Караоке“ всушност е телевизиска измама! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

fourteen − eleven =

Прочитај повеќе

Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Слободен печат

Антониа Гиговска со извонреден стајлинг на доделувањето на MAC наградите во Белград! (ФОТО)

Слободен печат

Песна, солзи и „молба за помош“: Деми Ловато со емотивен настап за првпат по две години откако безмалку ќе умреше (ВИДЕО)

Слободен печат

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Слободен печат

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Слободен печат

Паоло Коелјо открива: Како да ја пронајдеме сродната душа и да ја привлечеме

Слободен печат