18.8 C
Скопје

Плакар

Одам да ја бакнам ќерка ми пред спиење, кога таа целата преплашена ми вели:
– Мамо, има некој во плакарот!
Го отворам плакарот и гледам апсолутно истото девојче кое преплашено ми вели:
– Мамо, има некој во мојот кревет!
Таман да припаднам од страв, ми текна дека имам близначки и ги истепав двете со влечката.

Поврзани вести

ВИДЕО: Погледнете како се снимал култниот филм „Dirty Dancing“

Слободен Печат

Карли Клос: Го следев моето срце, се омажив за човекот што го сакам и покрај сите компликации

Слободен Печат

„Меган ќе остане дома“: Принцот Хари ќе присуствува сам на откривањето на статуата на неговата покојна мајка

Слободен Печат

Бајден одговараше на новинарите, а потоа му поставија прашање заради кое сакаше да ја напушти прес-конференцијата

Слободен печат

ФОТО: Во Африка е откриен третиот најголем дијамант на светот

Слободен печат

Трикови кои може да ви помогнат да заспиете полесно

Слободен Печат

Остави Коментар