„Плачев во хотел, не можев да се смирам“: Карлеуша за манекенското деби на ќерката (ФОТО)

Атина Тошиќ, ќерката на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ го имаше своето деби во улога на манекенка и на модната писта прошета како вистински професионалец на детската ревија одржана во Белград.

Јелена не можела да ја сокрие среќата по првата ревија…

Имено, екипата на српскиот „Телеграф“ ја затекнала ЈК на аеродромот во Белград и пред нивната камера ги споделила впечатоците и открила дека е многу горда на својата ќерка.

 

View this post on Instagram

 

MY GIRL! Plače mama od ponosa🙏🏻 @tosic.atina for @niniakids Žao mi je što baka Divna ne može da vidi…

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

– Јас за жал не бев во Белград. Само што се враќам од странство, но ми пуштаа „лајв“. Многу сум горда, веднаш видеото го ставив на Инстаграм. Плачев, преплакав во хотелот пред настапот. Едно време не можев да се смирам. Многу сум возбудена како мајка и горда на моите деца Атина и Тина.

На прашање дали имала совети за Атина, ЈК одговорила следно:

Имав многу совети, а она слушаше само тоа што и одговараше. Мамина ќерка – рекла Јелена низ смеа.

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат