23 C
Скопје

Пет жешки пози на Луна Џогани покрај базен: Нејзиното момче вели дека е на апарати! (ФОТО)

Како и самата што кажа во една прилика, градите скапо ја чинеле, па поради тоа сега често ги покажува. А, каде има подобра прилика од жешките летни денови…

Овој пат победничката на „Задруга 2“ позирала во црно бикини. Во горниот дел едвај ги спакувала градите, додека долниот дел таман ја покривал интимната зона.

Интересно е тоа што нејзиното момче Марко Миљковиќ веднаш остави коментар, а таа му одговори.

– Марко на апарати! – напишал тој, а нејзиниот одговор бил следен:

– Хаха, око, држи се!

За ова позирање Луна променила два костими за капење, а српската пејачка Едита Арадановиќ и напишала дека е мачка..

Погледнете ги фотките:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Поврзани вести

ФОТО | Негира дека била „под нож“, но фотографиите покажуваат нешто сосема друго: Лицето на славната актерка повеќе не е исто!

Слободен печат

Тие се гурмани, уживаат во храната, но и постојано се гладни: Овие 5 хороскопски знаци јадат како да не постои утре!

Слободен печат

Никој не го знае вистинското име на Дорис Драговиќ: Ви го откриваме, иако пејачката го крие од јавноста долго време

Слободен печат

ВИДЕО | Јога тренинг за мозокот: Ја чува психата, спречува пропаѓање на мозочните клетки и ја поттикнува креативноста!

Слободен печат

Панонскиот морнар денес би наполни 68 години: Обожавателите сѐ уште во неверување по загубата на Ѓорѓе Балашевиќ

Слободен печат

Почина таткото на Адел: До смртта тие не успеаjа да ги поправат односите

Слободен печат

Остави Коментар