Пет жешки пози на Луна Џогани покрај базен: Нејзиното момче вели дека е на апарати! (ФОТО)

Како и самата што кажа во една прилика, градите скапо ја чинеле, па поради тоа сега често ги покажува. А, каде има подобра прилика од жешките летни денови…

Овој пат победничката на „Задруга 2“ позирала во црно бикини. Во горниот дел едвај ги спакувала градите, додека долниот дел таман ја покривал интимната зона.

Интересно е тоа што нејзиното момче Марко Миљковиќ веднаш остави коментар, а таа му одговори.

– Марко на апарати! – напишал тој, а нејзиниот одговор бил следен:

– Хаха, око, држи се!

За ова позирање Луна променила два костими за капење, а српската пејачка Едита Арадановиќ и напишала дека е мачка..

Погледнете ги фотките:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Легендарната Софија Лорен по 11 години се враќа на филмското платно!

Прочитај повеќе

Последните три цифри од вашиот телефонски број откриваат што ви недостасува во животот!

Слободен Печат

Нека уживаат вашите непца и ова попладне – Неодолив и брз десерт: Јаболки полнети со ореви

Слободен печат

Актерката Ема Стоун се венчаше во тајност, но очекува и принова! (ФОТО)

Слободен Печат

Покажа дека нема проблеми со килограмите: Манекенката Софија Милошевиќ е во топ форма и по породувањето!

Васко Спасоски

Љубов преку балкон во време на корона: Тие се Ромео и Јулија на 21 век

Слободен печат

Оваа сезона на Вага ќе биде поинаква: Еве што точно му носи на вашиот хороскопски знак

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дац и Александар го претставија спотот за песната „Ѓавол да те земе“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Како во филм: Дилер на дрога осуден на смрт, ископал тунел од ќелијата и побегнал

Слободен печат

За среќен почеток на есента: 3 рецепти што морате да ги пробате во новата сезона

Слободен печат

Јелена Розга никогаш не настапува без овој детаљ на себе: Нема шанса да сте го забележале

Васко Спасоски

Следната година Том Круз ќе патува во вселената за да сними филм!

Васко Спасоски

Интервју со Александар Ношпал, костимограф и моден дизајнер: Балетскиот костим е врв во креирањето облека 

Јасмина Кантарџиева Димков