ПЕТ работи кои не сте ги знаеле за Мартија: „Во тоалет се задржувам најмалку 20 минути“ (ФОТО)

Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Луѓето ги интересира што јадат, каде излегуваат, колку заработуваат, која песна ја пеат додека се тушираат и слично…

Слободен печат“ реши да и даде предизвик на младата пејачка Мартија Станојковиќ и со јавноста да сподели пет работи од својот приватен живот.

 

View this post on Instagram

 

better in black

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

Нејзините одговори се навистина интересни. Ова се петте работи кои не сте ги знаеле за малата Мартија…

  • Кога одам во тоалет се задржувам најмалку 20 минути.
  • Не одам никаде пешки поради тоа што сум премногу мрзлива.
  • Поради тоа што имам премали уши, единствен начин да ги исчистам е со восочни цевчиња.
  • Спијам со милка и без неа не можам да заспијам (моето плишано кравче)
  • .Јадам шунка со течна чоколада.
Прочитајте и...  Свежа кожа - ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути
Фото: Приватна архива

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат