ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Љупка Митрова: Јадам риба и баклава во исто време и ... - Слободен печат

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Љупка Митрова: Јадам риба и баклава во исто време и …

Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се тушираат и слично…

„Слободен печат“ реши да ја праша познатата инфлуенсерка Љупка Митрова да сподели со своите обожаватели пет работи од нејзиниот приватен живот за кои публиката не знае.

 

View this post on Instagram

 

Fly me to the moon…

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Нејзините одговори се навистина интересни. Ова се петте работи кои не сте ги знаеле за Митрова:

– Прво влегување во продавници бирам машки дуксерки или машки кошули за себе

– Обожавам чудни комбинации на храна и пијалаци. Пијам еспресо и вино во исто време. Јадам риба и баклава заедно.

– Во зима на -10 степени во автомобил се возам со клима на 16.5 степени и грејачи на седишта на макс (топло/ладно).

– Најубаво изгледам кога емотивно сум повредена.

– Заспивам за пола минута со телефон на уво.

Прочитај повеќе

Поради фотографијата на која покажала премногу ги изгубила следбениците на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Слободен печат

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Слободен печат

Нашата Ана Марија од Скопје зачекори на модната писта на „Guess“ во Лугано (ФОТО)

Слободен печат

Уловен во прељуба: Реакцијата на овој маж кога ќе сфати дека го снимаат е бесценета (ВИДЕО)

Слободен печат

Зарем е можно вака да изгледа: Први фотки на Камерон Дијаз по породувањето (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

three × four =

Прочитај повеќе

Одри Хепберн почина на денешен ден во 1993 година

Слободен печат

Јелена Карлеуша снима дует со трансвестит од Јужна Америка: Се вика Пабло и велат дека има подобар задник од 90 отсто од жените!

Слободен печат

Младата актерка воодушеви со невообичаената модна комбинација! (ФОТО)

Слободен печат

„Животот ми се промени…“: Пејачката Елена Миленковска се повлекува од натпреварување во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Слободен печат

На денешен ден починал еден од најголемите југословенски писатели Бранислав Нушиќ!

Слободен печат

Ова се најчестите причини зошто жените се одљубуваат!

Слободен печат