Пет илјади евра само за една вечер, еве како ги заработува Луана (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Пет илјади евра само за една вечер, еве како ги заработува Луана (ФОТО)

Луана Вјолца, преубавата албанска ТВ водителка и пејачка заработува неверојатна сума на пари за само една ноќ, погледнете...

Ова е преубавата Луана Вјолца, позната албанска Тв водителка која во последно време си ја испроба среќата и во музичкото поле.

Но, тоа што ја стави последните денови на врвот од жолтиот печат, е веста дека ова убавица заработува многу пари и тоа само за една вечер. Луана ја плаќаат пет илјади евра само за еден концерт, информира Лајми.нет.

View this post on Instagram

Xixellonja 💕💞💝💖💘💗

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Се вели дека нејзин менаџер е Кренар Чочај, па затоа на Луана и оди добро со парите. По оваа вест, реагираше и самата пеачка. “Вашата голема работа ќе биде наградена. Вистинските луѓе ќе се појават. Вашите соништа ќе се реализираат”, пишува на Инстаграм Луана и вели дека токму тоа е нејзиното мото.

View this post on Instagram

#ShowNight 🙏🏻💞

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close