Пензионирана фонтана сега корпа за отпадоци – Слободен печат
Фото на денот

Пензионирана фонтана сега корпа за отпадоци

фото: Драган Митрески /Слободен печат

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Исто прочитајте

Close
Close