Пејачката Сани направи Хаос! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Пејачката Сани направи Хаос! (ВИДЕО)

Така гласи насловот на нејзината најнова песна!

Една од нашите најатрактивни фолк-пејачки Сања Гроздановска по пауза од подолго време во етер пушти нова песна.

Темата носи наслов „Хаос“, а за истата Гроздановска сними и видеоспот каде може да ја видиме во неколку различни комбинации на облека.

Покрај Сани, во спотот главната улога ја толкува и машки модел, а видеото е снимено на повеќе локации во Скопје.

Погледнете:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close