Пејачката не е скржава: Северина блесна во фустан од 3.000 долари (ФОТО)

Минатиот викенд во Ровињ беше место на кое се собраа бројни познати фаци, а тука била и популарната Северина, која се појавила во друштво на својот сопруг – Игор Којиќ.

Тоа било забава која ја организирала нејзината пријателка Ива Радиќ. Атрактивната Севе се појавила во прекрасен црвен сатенски фустан украсен со шармантни точки.

Станува збор за креација ја потпишува Александар Ваутиер, а моментално може да се набави по цена од скоро 3.000 долари (2.954 долари).

 

View this post on Instagram

 

My people 💫 #magictour #zahvalnazasve #bajkazacijeluobitelj #severina #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Инаку во истиот фустан веќе се видени две славни манекенки, Русинката Наталиа Водианова, како и сопругата на Џастин Бибер, Хали Балдвин.

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат