Парис Хилтон застана во одбрана на својата пријателка: Тоа што ѝ се случува на Бритни не е фер!

Богатата наследничка и ријалити ѕвезда Парис Хилтон сака да се дружи со Бритни Спирс, а како гостин во една емисија ја бранеше и ја поддржуваше во нејзината желба да се ослободи од старателството кое нејзиниот татко Џејми Спирс го има над неа веќе 12 години. Парис откри дека повремено се гледа со Бритни и додаде интересни детали.

„Ја видов ова лето. Отидовме на вечера. Ја видов во Малибу. Ја сакам многу и мислам дека ако сте возрасна личност, треба да го живеете животот како што сакате, без контрола “, рече Парис во шоуто на Енди Коен.

„Мислам дека ја разбирам, бидејќи цел живот бев под голема контрола и знам како се чувствува, но не можам да замислам сè уште да ми се случува додека растам”, додаде Парис.

„Откако работеше цел живот и стана икона низ целиот свет, мислам дека таа нема контрола над нејзиниот живот, што не е фер“, додаде таа.

View this post on Instagram

A sky full of stars and he was staring at her. 💫

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Кога домаќинот ја прашал дали разговарала со Бритни на оваа тема, Парис одговорила негативно.

„Бритни е толку слатка, невина и пријатна девојка. Зборувавме само за среќни времиња – музика, мода, забавни работи. Не сакам да ги спомнувам негативните работи што можат да ги направат моите пријатели да се чувствуваат непријатно, па затоа никогаш не разговарав со неа за тоа “, заклучи Парис.

Прочитајте и...  Тијана Дапчевиќ го напушта Белград: Конечно ќе ѝ се оствари желбата да има куќа и двор

Поврзани вести

Што прават членовите на кралското семејство кога немаат никакви обврски?

Слободен печат

Хорор филмови по вистински случувања: Инспирација за најстрашните филмови низ историјата

Слободен Печат

ФОТО: Некогаш еден од најмоќните луѓе во Холивуд, сега затвореник кој пропаѓа – Прва слика на Бил Козби од затворот

Слободен печат

ФОТО: Девојката на Бен Афлек во прегратки на друг маж – „Не гледај Бен!“

Слободен Печат

ВИДЕО: Скромно – Мајкл Китон тврди дека тој бил најдобриот Бетмен

Слободен печат

Светот е под стрес: Пандемијата на коронавирусот создаде нов егзистенцијален страв

Слободен Печат

Остави Коментар