Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Наследничката, ријалити ѕвездата и пејачката во обид Парис Хилтон на Инстаграм ги објави своите фотографии кои настанале во тинејџерските денови.

Парис Хилтон на пријателите им покажала како изгледала на 13,15 и 16 години.

На една фотографија Парис Хилтон кога имала 15 години позира во вечерен фустан, а во преден план се гледа бујното деколте.

– Она кога имав 15 години и кога го открив пуш-ап градникот, коментираше, свесна и сама дека големите гради привлекуваат најмногу внимание.

инстаграм

Со оглед на тоа дека нејзиниот краток и тесен нос е нејзин заштитен знак откако е на сцената, обожавателите забележале дека во тинејџерските години тој изгледал сосема поинаку. Се појавува дури на фотографијата кога Парис Хилтон имала 16 години.

инстаграм

Од друга страна, славната милионерка тврди дека за нејзиниот изглед е заслужна само мајката природа. Иако и претходно се шушкаше дека правела пластични операции, таа тоа го демантираше.

Прочитајте и...  Препознајте го малиот гениј: Овие знаци откриваат дека детето е натпросечно интелигентно

Лани изјави дека од својата осма година користи крема од која кожата и изгледа младо. Таа крема чини 150 долари и многу е ефикасна.

Прочитај повеќе

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Слободен печат

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Слободен печат

Меган Маркл е нејзин идол – Хелен досега потрошила илјадници долари за да изгледа како неа! (ФОТО)

Слободен печат

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Слободен печат

Принцот Хари јасно порача: Викајте ме само Хари!

Слободен печат

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Препознајте го малиот гениј: Овие знаци откриваат дека детето е натпросечно интелигентно

Слободен печат

Еди Марфи е рекордер по број на деца: Еве од колку жени добил 10 наследници! (ФОТО)

Слободен печат

На Антарктикот снегот има крваво црвена боја, а беше измерена и највисоката температура досега! (ФОТО)

Слободен печат

Шокантна исповед: Дома постојано ѝ доаѓале непознати мажи што ѝ ги праќал сопругот

Слободен печат

Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

Слободен печат

Паштета од скуша (РЕЦЕПТ)

Слободен печат