Парис Хилтон: Цела сум природна и горда сум на тоа (ФОТО) - Слободен печат

Парис Хилтон: Цела сум природна и горда сум на тоа (ФОТО)

Парис Хилтон се ближи кон својата 40-та година, но сè уште може да се пофали со младоликата кожа, пишува Мирор.

„Мајка ми секогаш ме учеше да се пазам од сонцето и дека грижата за кожата е многу важна“, објаснила Парис.

Кога сака да стави некоја крема, Хилтон користи производ кој го носи нејзиното име и презиме.

„Кој и да го користи мисли дека некаде имам сопствен извор на младост. Одличен е и всушност функционира“, тврди Парис.

Освен што ги користи своите производи, таа од осмата година го мачка лицето со крема во вредност од 150 евра, а тврди дека никогаш немала ниедна операција.

„Цела сум природна и прилично сум горда на тоа“, вели.

Парис призна дека не користи ботокс, а ни филери, а истакнува дека најмногу е опседната со својата кожа.

Прочитај повеќе

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Слободен печат

Погледнете како денес изгледа евровизиската победничка Кончита! (ФОТО)

Слободен печат

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Слободен печат

За дами од 20 до 50 години: Ако сте вака облечени, изгледате феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Треба ли да ве загрижуваат еротските сонови со вашиот шеф?

Слободен печат

Исцрпен и „страшен“ за гледање: Новата фотка од Џастин Бибер пред болница е тажна! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

three × 3 =

Прочитај повеќе

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Слободен печат

Сите полудеа по овој тренд! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Слободен печат

Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Слободен печат

Девојката на Игор Карачиќ слави во Стокхолм: Македонката Душица објави селфи за финале! (ФОТО)

Слободен печат

Рафа Надал ја удри силно со топче во глава, но неговата постапка ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Слободен печат