ПАМЕЛА ОТКРИВА: Што е нејзин главен адут во заведувањето на мажите? (ФОТО)

Атрактивната Памела Андерсон отсекогаш била жена по која многу мажи ги губеле главите, а со текот на годините таа не изгуби од својата заводливост.

Нејзе ја паметиме како фаталната русокоса од „Чуварите на плажата“, а токму во таквиот костим за капење се крие и нејзиниот главен адут во заведувањето.

Актерката често носи или ист таков или сличен и тврди дека секогаш ги привлекува погледите на оние околу нејзе.

А, кога е во прашање секси-игра, таа го облекува костимот од филмот, се мокри и почнува да ги заведува своите партнери. Спроед нејзе, секогаш тоа секогаш пали.

памела
Фото Профимедиа
Прочитајте и...  Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Слободен печат

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Слободен печат

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Слободен печат

Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

Слободен печат

Старлетата Кортни Стоден: Се омажи на само 16 години, а за време на разводот се обиде да се самоубие

Слободен печат

Еди Марфи е рекордер по број на деца: Еве од колку жени добил 10 наследници! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Меган Маркл е обвинета дека заработува од кралското семејство!

Слободен печат

Познатата пејачка Дафи со денови ја дрогирале и ја силувале во заробеништво! (ФОТО)

Слободен печат

Судбината на Евровизија на „стаклени нозе“: Можно е да се откаже поради коронавирус!

Слободен печат

Задолжително прочитајте: Дневен хороскоп за 26.02.2020 година!

Слободен печат

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Слободен печат

Малку жени би се осмелиле вака облечени да излезат од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет! (ФОТО)

Слободен печат