6 C
Скопје

Па, не ти требаат хеланки, гледаме се! (ВИДЕО)

Мексиканската водителка Џанет Гарсија го „запали“ светот во оној момент кога со прекратко здолниште се појави „на вашите мали екрани“ и зборуваше за временската прогноза за тој ден.

Од тој ден милиони луѓе секојдневно ги следат новите информации за температурата и воздушниот притисок, но овој ритуал престана во оној момент кога Џанет реши да направи пауза и да се посвети на фитнесот.

Нејзините тренинзи не поминаа незабалежано, но овој ги збуни сите.

Хеланките кои на прв поглед изгледаат како чипкани, ги натера сите да го гледаат ова видео, па дури и по неколку пати.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Levántate cada mañana y convéncete que puedes lograrlo 🔥💪🏻

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

Прочитајте и...  Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

Славниот модел се огласи на социјалните мрежи еден месец откако го роди својот син

Слободен Печат

Северина по 17 години проговори за секс-снимката од јахтата

Слободен Печат

Турболентниот живот на Канје Вест: Сѐ уште чувствува вина за смртта на неговата мајка

Слободен Печат

ВИДЕО| Ана Николиќ позираше топлес: Нејзините обожаватели се прашуваат за што станува збор

Слободен Печат

Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо

Слободен Печат

Остави Коментар