Овој човек ТВРДИ: Наскоро ќе се случи нешто СТРАШНО

Уапсен човек на полицајците им кажал дека вонземјани доаѓаат на Земјата следната година и дека треба што побрзо да побегнеме, пренесува еспресо.рс.

Покасно изјавил дека е телепортиран во погрешна година.

– Дојдов од 2048. година за да ве предупредам за доаѓањето на вонземјаните – објаснил мажот откако е приведен заради конзумирање на алкохол.

Тој бил уапсен бидејќи малтретирал жители во пијана состојба. Од полиција соопштиле дека смрдел на алкохол и дека зборувал неразбирливо.

Во полицискиот извештај наведуваат дека не навел точен датум или време кога вонземјаните би пристигнале. Одбил да разговара со доктори и барал да го одведат кај градоначалникот. Тврдел дека може да патува низ времето, бидејќи истите тие вонземјани го опијаниле, а во оваа година завршил по грешка – требал да стигне една година покасно.

Прочитајте и...  Кога обожавател ќе ти стане сопруг: Карлеуша, Северина, Гоца Тржан им рекоа „да“ на свои фанови

Прочитај повеќе

Ова е веќе нереално! Погледнете како изгледа Џенифер Лопез на најновата фотографија во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Подготвени дочекајте ја зимата – Шипката важи за ризница на витамин Ц

Слободен печат

Ѕирнете како беше во Штип: „Макфест 2020“ низ фотографии (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Васко Спасоски

Бојата открива многу: Еве што значи ако ретко или пречесто уринирате

Слободен печат

Риба во фолија на мексикански начин – Совршен ручек за крај на летото

Слободен печат

Првата дама Елизабета Ѓоргиевска блесна како филмска дива на 41. издание на „Браќа Манаки“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Откриена тајната за подолг живот: Топол туш и добро друштво

Слободен печат

Лесни рецепти за коктели за кои не ви е потребен бармен

Слободен печат

Еве какви последици носи изгладнувањето и брзото слабеење

Слободен печат

Дневен хороскоп за 20 септември: Кога најмалку очекувате, ќе се вљубите, и тоа на прв поглед

Слободен печат

Виц на денот: Казна

Слободен печат

Групата „Нокаут“ победник на 35. издание на „Макфест“

Слободен печат