Овие хороскопски знаци во кревет сакаат да испробаат буквално сè: Нивната имагинација нема крај!

ОВЕН

Овој знак е многу отворен во сексот и за своите желби. Тој е страствен, сака забава и нема да се воздржи да испроба нови работи во кревет. Со Марс како негов владетел, има голема желба често да го подобрува својот сексуален живот. Доколку мисли дека гледањето на филмови за возрасни ќе му внесе промени во спалната соба, тогаш ќе испроба безброј нови трикови. Овенот искрено ужива во задоволувањето на својот партнер и посветува големо внимание на она што му се допаѓа.

БЛИЗНАЦИ

Многу чуден знак. Со оглед на тоа дека со него владее Меркур, кој се бори со мислите и комуникацијата, тој има тенденција да биде директен и напреден кога станува збор за сексот. Близнаците сакаат да разговараат за сексуалните активности пред да продолжат со нив и ќе бидат среќни доколку им кажете какви филмови за возрасни ви се допаѓаат. Уште па и ако сакате да ги гледате заедно, Близнаците ќе бидат воодушевени. Иако обично не го опишуваат како сексуално отворен знак како Скорпијата, Близнакот има огромен сексуален апетит.

Прочитајте и...  „Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ - Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

СТРЕЛЕЦ

Владетелот на овој знак е планетата Јупитер, која е симбол за ширење на нови животни искуства. Тоа значи дкеа секогаш ќе бара нешто повеќе. Како најголем авантурист во зодијакот, спремен е да испроба било се па макар и еднаш, особено во сексот. Ќе ги користи филмовите за возрасни како начин да го наговори партнерот на нешто ново. Стрелецот е забавен и разигран и сака секогаш да се чувствува активно, па дури и во сексот.

Прочитај повеќе

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат

Наум Петрески улови крап голем скоро колку него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Крајот на кралот на комедијата: Вака изгледале последните денови на Робин Вилијамс (ВИДЕО)

Слободен печат

Гитарата на Џими Хендрикс продадена на аукција за 216.000 долари

Слободен печат

Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со години ја криеја од јавноста – Ќерката на Моника Белучи „се заканува“ да биде поголема убавица и од мајка си! (ФОТО)

Слободен печат

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Слободен печат