Овие хороскопски знаци никако не смеат да бидат заедно: Ќе ви се случи пекол!

Можеби вас љубовта на прв поглед ве привлекла, но големи се шансите дека со овие хороскопски знаци нема да трае, а ни среќно ќе завршат.

Јарец и Стрелец

Овие два знака се потполно различни. Луѓето родени во знакот на јарецот многу лесно се разочаруваат и безразлика што зборуваат дека љубовта не им е најважна работа, сон им е да ја пронајдат својата сродна душа.

Лав и Риба

Лавовите се сакаат и целосно се препуштаат на своите партнери. Не поднесуваат „кукање“ и песимизам, па во врска со риба можат да излезат само разочарани и исфрустрирани.

Водолија и Бик

Водолијата е знак кој секогаш се стреми кон слобода и неоптеретеност. Поради тоа, луѓето родени во знакот на бик се најлошиот избор за водолиите, бидејќи биковите бараат стабилност и постојана поврзаност.

Прочитајте и...  Погледнете ексклузивни снимки: Елена Велевска во новиот спот како Моника Белучи (ВИДЕО)

Вага и Шкорпија

Вагата бара љубов на долги стази, бара посветеност и мир. Шкорпијата не може да даде ништо од ова, бидејќи е многу песимистичен, мрзлив и безгрижен.

Овен и Девица

Луѓето родени во знакот на овен се многу едноставни, неоптеретени и не сакаат да се расправаат за љубовните проблеми. За тоа девицата е лош избор за овенот, поради потребата постојано да се центар на светот.

Бик и Близнаци

Иако биковите се одличен материјал за врска и многу се толерантни, ниту тие не можат да поднесат секого. Близнаците тешко наоѓаат сродна душа, па за тоа знак како бикот може да ве до ведат до лудило.

Рак и Стрелец

Раковите се вистински емотивци и бараат љубов која нажалост не може да ја пронајдат во стрелецот. На ракот му е потребен некој што ќе се труди околу него и ќе покаже вистински емоции и љубов.

Прочитајте и...  Заев во неформално издание и откри на јавноста која му е омилена песна! (ФОТО)

 

 

Прочитај повеќе

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Слободен печат

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Слободен печат

Џеј Ло во најсексапилното деловно издание досега! (ФОТО)

Слободен печат

Заев во неформално издание и откри на јавноста која му е омилена песна! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

18 + девет =

Прочитај повеќе

Хелена Роза може да биде горда на својата наследничка: Нејзината ќерка Кјара е „бомба“! (ФОТО)

Слободен печат

Викторија Бекам заведува на насловната на „Вог“: Голо рамо, подигнат фустан… (ФОТО)

Слободен печат

Ова е најдобрата песна за изминатата година: Дали ви се допаѓа? (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијанo Роналдо ја плаќа својата девојка Џорџина! Откриено е и колку ѝ е платата!

Слободен печат

Моден хорор: Ова се најлошо облечените жени на доделувањето на „Брит“ наградите! (ФОТО)

Слободен печат

Цеца потврди дека семејството Ражнатовиќ нема да подготвува соба за приновата, а причината е многу интересна!

Слободен печат