Овие хороскопски знаци имаат неверојатна фантазија и постојано сакаат да експериментираат!

Астрологијата може многу работи да ви открие за една личност, нејзините карактеристики, карактерот, но и сексуалната способност.

Експертот за секс Надија Бокоди снимила видео на Јутјуб во кое зборува за тоа кои знаци во зодијакот се сметаат за „најлуди“ и уживаат во невообичаени работи за време на сексот.


ОВЕН

Овенот е познат по својата надменост и доминација, па не е ни чудо што со часови сака да „игра“ помеѓу чаршафите. Од сите знаци, овој ќе проба било што во спалната соба. Обично уживаат во BDSM, односно потчинување на различни начини.

ЛАВ

Лавот е малку старомоден и романтичен, а тоа се гледа и во нивниот сексуален живот. Тие уживаат во „жешка акција“, а можат да станат и прилично фокусирани на тоа да го задоволат парнерот, што понекогаш се забораваат себе.

Прочитајте и...  Не си играјте со нивните нерви - Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

СКОРПИЈА

Скорпијата навистина може да ве изненади со неверојатните способности во сексот, авантуристични и симпатични работи. Спремни се да пробаат се во спалната, па затоа обожаваат и играчки за задоволување. Припадниците на овој знак сакаат да внесат спонтаност во сексуалниот живот.

СТРЕЛЕЦ

Стрелецот по природа е љубопитен што го прави одличен во креветот. Тој сака да гледа порно-филмови, бидејќи овој вид на содржина му помага да го истражи својот однос и да ги дознае своите фетиши. Секогаш се отворени да пробаат нешто ново, па може да се каже дека нивната филозофија е „се мора да се проба барем еднаш“.

ВОДОЛИЈА

Кога станува збор за интимноста, Водолиите сакаат малку да ризикуваат. Обожаваат нови искуства и сакаат да пробуваат секс на јавно место. Тие всушност сакаат да се предадат на моментот и страстите, и ја ценат секоја секунда за време на добриот сексуален однос.

Прочитајте и...  Ова е сестрата на Цеца Ражнатовиќ, проценете сами дали си личат! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат

Не си играјте со нивните нерви – Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Слободен печат

И легендарниот Жељко Бебек овој август доаѓа во Охрид! 21-ви август, Антички театар

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат

Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неколку месеци не можеа да ги „уловат“ заедно: Меган и Хари сликани во Беверли Хилс – Нема ниту трага од претходниот гламур (ФОТО)

Слободен печат

Ова е сестрата на Цеца Ражнатовиќ, проценете сами дали си личат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот финансиски го исцеди: Роберт Де Ниро ќе заработи максимум 7,5 милиони долари!

Слободен печат

Анабела за Луна Џогани: Веќе немаме контакт, чувствувам дека ја изгубив! (ФОТО)

Васко Спасоски

Последната објава на Инстаграм на сопругата на Џон Траволта носи солзи на очите, нејзината смрт ги шокираше сите (ФОТО)

Слободен печат

Манекенката Накова гордо ги покажа облините во Охрид! (ФОТО)

Васко Спасоски