9 C
Скопје

Овие 3 хороскопски знаци во следните 5 дена ќе доживеат комплетна промена во нивните животи

Конечно судбината ќе одигра важна улога во животите на овие три хороскопски знаци, барем така велат ѕвездите.

Од денес 6 до 10 октомври три хороскопски знаци ќе зачекорат кон успехот и ќе ги решат сите проблеми кои ги мачат подолго време.

Бик

Пет дена хармонија и уживање за Бикот бидејќи по активно вложениот труд, време е за прослава. Овие 5 дена ќе бидат клучни за остварување на неговите професионалните цели. Успесите ќе се нижат, работата ќе му оди од рака и секако на крај супер заработувачка. Бикот секогаш има скриени желби, а една за која долго време мечтаел во овие 5 дена ќе има шанса да се оствари.

Девица

Вселената никога не ја заборава идеалната меѓу ѕвездите успешната Девица. Девицата е комплетно посветена на работа, а во овие денови вселената ќе и бидат наклонета. Следуваат низа изненадувања и успеси, а и вистинско време да се остварат неколку убави желби на една Девица.

Прочитајте и...  Фасцинантна трансформација на Борче Јовев од Штип: Ми се вклучи „чипот“ во глава, неподнослива беше тежината!

Вага

Вагите не секогаш веруваат во својата среќа па затоа и напорно работат за да ја остварат. Sвездите ќе им покажат дека ништо не е невозможно и ќе им приредат моменти на голема радост, хармонија и секако многу успех. Вагите заслужено ќе се најдат во центарот на вниманието и ќе уживаат во нивните ѕвездени денови.

 

Поврзани вести

Адвокатот на Вајнстин тврди: Тој е веќе речиси слеп, му испаѓаат и забите

Слободен печат

Чоколадо, грозје, коски од живина и друга храна која не смее да ја јаде вашето куче

Слободен печат

Поради неа луѓето се самоубивале: Ова е најтажната песна во Југославија која Тито лично ја забранил

Слободен печат

Ковчегот во кој ќе биде погребан принцот Филип е направен пред 30 години: Еве зошто тој е обложен со олово

Слободен печат

ВИДЕО | Вежбајте секој ден, 10 до 20 минути со Памела: За подобро расположение и витка фигура

Слободен печат

На 16 години го исфрлиле од училиште, живеел во приколка и бил осомничен за убиство: 8 помалку познати факти за легендарниот Џим Кери

Слободен печат

Остави Коментар