Оваа ноќ приредете ѝ НЕЗАБОРАВЕН ОРГАЗАМ на вашата партнерка со помош на нејзините гради - Слободен печат

Оваа ноќ приредете ѝ НЕЗАБОРАВЕН ОРГАЗАМ на вашата партнерка со помош на нејзините гради

Ако сте концентрирани само на вагината и клиторисот, ве предупредуваме да не ги занемарувате градите на вашата партнерка.

Всушност, постојат многу жени кои тврдат дека доживуваат оргазам само со стимулација на брадавиците, без контакт на половите органи еден од друг.

Тоа може да биде одличен дел од предиграта, но и гаранција дека вашата партнерка ќе биде задоволена дури и во деновите кога има месечен циклус и не може да има вагинален секс.

Затоа момци, оваа вечер никако не заборавајте да обрнете внимание на градите на вашата партнерка, било да е за време на предиграта или пак, додека имате класичен секс. Можете да го зголемите интензитетот на нејзиниот оргазам неколкупати со стимулација на брадавиците.

Тие се интересна ерогена зона, каде има многу нервни завршетоци, кои гарантираат обострано задоволство и за оној кој си игра со нив, но и за девојката која ја чувствува таа игра.

Прочитај повеќе

Роберт Де Ниро: Како тинејџер бил член на италијанска банда, а подоцна се прославила со улогите на мафијаш

Слободен печат

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Слободен печат

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Почина легендарниот комичар Тери Џонс од „Монти Пајтон“

Слободен печат

СЕ ПОРОДИ СЕКА АЛЕКСИЌ: Пејачката му го даде името на синот по крстителот на Исус Христос! (ФОТО)

Слободен печат

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

3 × three =

Прочитај повеќе

Светски чуда кои ги привлекуваат туристите, а ги збунуваат научниците (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Откриено што работи Меган Маркл во Канада, а еве како се нарекува себеси (ФОТО)

Слободен печат

На нејзиното лице се гледа само болка: Селма Блер (47) сè потешко ја поднесува подлата болест (ФОТО)

Слободен печат

Грк кој спиел со над 4.000 жени предупредува: Тоа нема да ве исполни!

Слободен печат

Принцот Вилијам загрижен за Кејт Мидлтон: Драстично пропаѓа, секој ден е се послаба! (ФОТО)

Слободен печат

Авторката на музиката за „Џокер“ прва жена кандидат за Оскар! (ВИДЕО)

Слободен печат