Оваа ноќ приредете ѝ НЕЗАБОРАВЕН ОРГАЗАМ на вашата партнерка со помош на нејзините гради - Слободен печат

Оваа ноќ приредете ѝ НЕЗАБОРАВЕН ОРГАЗАМ на вашата партнерка со помош на нејзините гради

Ако сте концентрирани само на вагината и клиторисот, ве предупредуваме да не ги занемарувате градите на вашата партнерка.

Всушност, постојат многу жени кои тврдат дека доживуваат оргазам само со стимулација на брадавиците, без контакт на половите органи еден од друг.

Тоа може да биде одличен дел од предиграта, но и гаранција дека вашата партнерка ќе биде задоволена дури и во деновите кога има месечен циклус и не може да има вагинален секс.

Затоа момци, оваа вечер никако не заборавајте да обрнете внимание на градите на вашата партнерка, било да е за време на предиграта или пак, додека имате класичен секс. Можете да го зголемите интензитетот на нејзиниот оргазам неколкупати со стимулација на брадавиците.

Тие се интересна ерогена зона, каде има многу нервни завршетоци, кои гарантираат обострано задоволство и за оној кој си игра со нив, но и за девојката која ја чувствува таа игра.

Прочитај повеќе

Кога потполно созреваат мажите?

Слободен печат

Оваа недела ќе биде вистински пекол за три хороскопски знаци! Ги очекува голема промена!

Слободен печат

Откако ја променила стратегијата, заработува дупло повеќе од Јутјуб: Сега го откри трикот за тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Јелена Карлеуша никогаш не облекла пократко од ова! (ФОТО)

Слободен печат

Парис Хилтон ги шокираше сите со изјавата: Сето тоа беше само глума!

Слободен печат

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

three × 5 =

Прочитај повеќе

За анонимна клиентка од Абу Даби направено е чудо од венчаница: На неа има преку 200.000 „Сваровски“ кристали! (ВИДЕО)

Слободен печат

Адел со припреми за нов музички материјал!

Слободен печат

Неа ја исмејувал, а Џенифер ја голтал со поглед! Анџелина Џоли бесна по скандалозното однесување на Бред Пит! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Сани објави фотка во бикини, а се пофали дека и покрај празниците, таа изгледа ТОП! (ФОТО)

Слободен печат

Трагичниот живот на принцезата Алис, свекрвата на кралицата Елизабета Втора (ВИДЕО)

Слободен печат

Вдовицата на Шабан Шаулиќ се отселила од вилата на Дедиње: Имала две причини, а еве на кого ја издала… (ФОТО)

Слободен печат