Оваа готвачка заработува илјадници долари месечно, а под престилката не носи ништо!

Иако носи бисери и престилка со тема – домаќинка од педесетите години, нејзиното провокативно издание и донесе 465 илјади следбеници, но и популарен сајт каде фановите плаќаат да ги гледаат нејзините снимки.

Фото: Принтскрин

Сепак, таа не се занимава само со готвење, туку редовно дели совети за здрав живот, фитнес, јога, но и мотивациони говори.

Фото: Принтскрин

– Ако сте заинтересирани да живеете посреќно, забавувајте се во кујна или ако ви е потребно малку мотивација, тогаш сте на вистинското место – пишува на нејзината страница.

Убавата готвачка дава и онлајн и приватни часови за готвење за 200 долари месечно, но и видеа каде за вас ќе готви потполно гола за само 125 долари месечно.

Прочитајте и...  Картичките со пари од државата се празнат, храната поскапува

 

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат