Оваа девојка го освои Скопје! И мажи и жени завртеа глава по неа! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинУбавина

Оваа девојка го освои Скопје! И мажи и жени завртеа глава по неа! (ФОТО)

Вакви девојки го красат нашата главен град...

Верувам дека ќе се согласите со нас дека понекогаш ако не и секогаш, улиците во нашиот главен град наликуваат на вистински модни писти.

Девојки парадираат на секој чекор, уникатни по својот стил и убавина.

Погледнете ги овие неколку фотографии кои ги донесе нашиот фоторепортер направени во центарот на Скопје.

Оваа преубава девојка навистина храбро чекореше по скопските улици и самоуверено се справи со љубопитните погледи.

Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close