Оваа девојка беше како магнет за љубопитните погледи на скопјани! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоЗабаваМагазинМода

Оваа девојка беше како магнет за љубопитните погледи на скопјани! (ФОТО)

Нашиот фотограф повторно имаше среќа да сретне девојка која заслужува внимание...

Кога велиме дека улиците во нашиот главен град на моменти налкуваат на модни писти, има многу вистина во тоа.

Секојдневно сме сведоци на автентични девојки кои парадираат на улиците и со својот стас го привлекуваат сечие внимание.

А, внимание на нашиот фотограф му привлече и оваа прекрасна девојка која беше како магнет за погледи.

Зошто велиме така? Погледнете…

Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close