Ова се вика упорност: Фан го бркал Крис Хемсворт со мотор само за да добие автограм! (ВИДЕО)

Фановите ширум светот секојдневно прават необчни работи за да стигнат до автограм или слика од своите идоли. Една таква ситуација може сликовито да се види на снимката која ја објави познатиот актер Крис Хемсворт.

Додека тој се возел по улиците, обожавател го бркал со мотор, бидејќи сакал да добие автограм од холивудската ѕвезда.

„Друже, не додека возам. Внимавај на… о Боже“, вели Хемсворт во видеото додека го гледа „лудиот“  обожавател. Сепак, верниот фан не се откажал.

Крис на крај излегол од автомобилот, а не само што му дал автограм на човекот кој го бркал со мотор, туку и се фотографирал со него, како и со луѓето кои во тој момент се нашле таму.

Прочитајте и...  Аца Лукс и уплати одмор од 5.000 евра на поранешната сопруга! (ФОТО)

Погледнете ја снимката:

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат