Ова се вика провокација: Јелена Карлеуша во проѕирен комбинзон на снимање! (ФОТО)

Ново снимање во студиото на „Гранд“ во Белград, значи и ново жешко издание на членката на жирикомисијата на „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша.

Изминатите денови поп-ѕвездата „грмела“ во провокативни фустани, а последните денови на септември одлучила да ги обележи со провокативен комбинизон.

Јелена не носела градник, па не треба да ве чуди што сите погледи се „залепија“ за нејзиното деколте, се додека не се завртеше, па тогаш погледите се „насочија“ на нејзиниот задник.

Но, се разбира, Јелена носела гаќички, па поради тоа веруваме дека нејзините машки обожаватели највеќе „зумирале“ на нејзината предна страна…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

#jelenakarleusa #karleusastar #jumpsuit #outfits #diva#popstar

A post shared by jelena karleusa (@jkdivarules) on

Прочитајте и...  Почина Спенсер Дејвис: Гитаристот кој помогна во популаризирање на американскиот блуз во Велика Британија

Поврзани вести

Кое чоколадо има психоактивно, дури и антибактериско дејство врз луѓето?

Слободен Печат

ФОТО: Неговата обожавателка го славела 101-от роденден, а тој и испратил шишиња текила

Слободен печат

Почина Спенсер Дејвис: Гитаристот кој помогна во популаризирање на американскиот блуз во Велика Британија

Слободен Печат

Имате ист хороскопски знак со партнерот? Еве што треба да знаете…

Слободен печат

Нов документарен филм: Бракот на принцезата Дајана и принцот Чарлс од првиот ден бил „вистински пекол“

Слободен Печат

ФОТО+ВИДЕО: Тајната на костимот на Џеки Кенеди: Го носела дури 24 часа по атентатот на претседателот, а еве зошто е „под клуч“ до 2103-та година

Слободен печат

Остави Коментар