Ова се трите НАЈНАПОРНИ хороскопски знаци! Дали и Вие сте меѓу нив?

Секој хороскопски знак има исто толку маани колку што има позитивни страни, но некои знаци знаат да бидат толку иритантни и напорни што не секој би издржал долго време во нивна близина.

Бик

Престанете да и додевате на околината со вашите финансиски проблеми. Никој ни најмалку не го интересира вашиот проблем со парите. Всушност вие не сте ни свесни дека без разлика на тоа колку пари имате, вие најчесто им се жалите на луѓе кои се во полоша финансиска состојба од вашата. Тоа што во моментов не можете да си дозволите скапоцени нешта не е најтрагичното нешто на оваа планета, но ова никој не може да ви го објасни. Вие пак ќе си терате по вашето.

Прочитајте и...  Повторно е секс-бомба, но погледнете како изгледаше Ана Николиќ пред 20 години!

Рак

Дали конечно се исплакавте или сакате уште да се лигавите? Направете го тоа повторно, чисто превентивно, бидејќи можеби некој ги пропуштил вашите маки. Вие не можете ни да замислите колку сте несфатени од светот. Кутрите вие кои дури и од вашето семејство добивате бескрајна поддршка само затоа што стратешки ја користите вашата способност за манипулација со другите луѓе со помош на солзите.

Девица

Доколку сте ја исчистиле целата куќа и сте дезинфицирале се во ваша близина, тогаш можете на раат да го прочитате овој текст. Но, ако се чудите зошто пријателите ретко ви доаѓаат во посета, тогаш можеби треба да се запрашате во каков дом живеете. Зарем вашата дневна соба не ве потсетува на аптека? Среќа што не се дружите со пушачи, инаку кој ќе ве слуша како постојано се жалите за нивната лоша навика…

Прочитајте и...  Неверојатната заработка на брендот на Карл Лагерфелд по неговата смрт!

Прочитај повеќе

Одржан првиот концерт во чест на култните ЕКВ, роден Џејмс Блант и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Слободен печат

Прв арапски дизајнер примен во француското здружение на високата мода: Ели Сааб – омилениот дизајнер на познатите

Слободен печат

Повторно е секс-бомба, но погледнете како изгледаше Ана Николиќ пред 20 години!

Слободен печат

Поради овие намирници имате висок притисок, воспаленија и срцеви заболувања! (ФОТО)

Слободен печат

Кариера, љубов и здравје: Дневен хороскоп за 22 февруари!

Слободен печат

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

седум + 4 =

Прочитај повеќе

Неверојатната заработка на брендот на Карл Лагерфелд по неговата смрт!

Слободен печат

Хороскопски знаци кои најлесно паѓаат во искушение да стапат во љубовна врска со колега

Слободен печат

Кети Пери се онесвести на сред емисија! (ФОТО)

Слободен печат

Наоми Кембл доминираше во трендот кој ќе го освои летото!

Слободен печат

За секоја пофалба: Вака изгледа Деми Мур на 57 години без шминка! (ФОТО)

Слободен печат

Меган и Хари со заработката ги надминаа Кејт и Вилијам!

Слободен печат