Ова никој не го очекуваше од неа: Актерката Ирена Ристиќ објави провокативна фотографија – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ова никој не го очекуваше од неа: Актерката Ирена Ристиќ објави провокативна фотографија

Наместо кеси со ѓубре, овој пат актерката покажа нешто друго...

Актерката Ирена Ристиќ најчесто сме навикнати да ја гледаме со кеси за ѓубре во рацете, но овој пат мора да се признае дека изненади…

Барем ги изненади своите пријатели на Фејсбук, бидејќи познатата актерка објави жешка фотографија на која во преден план е нејзината совршена фигура.

Фото: Фејсбук

Да бидеме искрени, Ирена била навистина згодна!

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close