ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Неодамна излезе од психијатрија, а нејзиниот настап веќе го виделе милиони – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Неодамна излезе од психијатрија, а нејзиниот настап веќе го виделе милиони

За кратко време видеото објавено на Инстаграм беше прегледано повеќе од милион пати.

Бритни Спирс неодамна излезе од психијатриската болница каде беше сместена неколку месеци, а нејзините фанови беа загрижени дека таа полошо никогаш не изгледала.

Но, очигледно, таа се чувствува далеку подобро од тоа. На својот профил на Инстаграм објави видео како вежба јога во бикини. За кратко време видеото беше прегледано повеќе од милион пати.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close