Ова никој не го очекуваше: Карлеуша за првпат објави ваква фотка - Слободен печат

Ова никој не го очекуваше: Карлеуша за првпат објави ваква фотка

Ете, се случи и тоа. Познатата пејачка Јелена Карлеуша, верувале или не објави фотографија на која позира без грам шминка на нејзиното лице.

Ако бевме до пред ова од Јелена да гледаме фотографии од нејзиното деколте и задник, овој пат таа реши да изненади.

Да бидеме искрени, воопшто не изгледа лошо и без шминка на себе.

Погледнете:

View this post on Instagram

Kinda normal 🙈

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Прочитај повеќе

Поради фотографијата на која покажала премногу ги изгубила следбениците на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Слободен печат

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Слободен печат

Нашата Ана Марија од Скопје зачекори на модната писта на „Guess“ во Лугано (ФОТО)

Слободен печат

Уловен во прељуба: Реакцијата на овој маж кога ќе сфати дека го снимаат е бесценета (ВИДЕО)

Слободен печат

Зарем е можно вака да изгледа: Први фотки на Камерон Дијаз по породувањето (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

two × 2 =

Прочитај повеќе

Одри Хепберн почина на денешен ден во 1993 година

Слободен печат

Јелена Карлеуша снима дует со трансвестит од Јужна Америка: Се вика Пабло и велат дека има подобар задник од 90 отсто од жените!

Слободен печат

Младата актерка воодушеви со невообичаената модна комбинација! (ФОТО)

Слободен печат

„Животот ми се промени…“: Пејачката Елена Миленковска се повлекува од натпреварување во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Слободен печат

На денешен ден починал еден од најголемите југословенски писатели Бранислав Нушиќ!

Слободен печат

Ова се најчестите причини зошто жените се одљубуваат!

Слободен печат