Ова не треба да го гледаат деца! Мадона објави провокативна снимка (ВИДЕО)

Неприкосновената кралица на попот Мадона (61) го дели скоро секој момент со своите обожаватели на социјалните мрежи од  нејзината турнеја со наслов „Мадам Икс“.

Пејачката сега одлучи да покаже како таа се забавува додека траат подготовките за концертите, па објави видео на Инстаграм со кое ги воодушеви многубројните следбеници. Мадона останала доследна на себе и своето „лудило“, па покажа како таа ги подготвува гласните жици пред концерт, додека се шминка.

– Загревање на гласните жици – напишала Мадона во описот на видеото.

Облечена во црна ноќница од тантела, Мадона се забавуваше додека со рацете го тресеше своето деколте и испраќаше врежи бакнежи кон камерата.

 

View this post on Instagram

 

Vocal Warm Ups……………….. 👄 🎶 💄 🔥#madamextheatre #goldengatetheatre #francoisehardy

A post shared by Madonna (@madonna) on

Иако таа е во седмата деценија од својот живот, таа нема проблем да го покаже својот сексапил.

 

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат