Ова е веќе нереално! Погледнете како изгледа Џенифер Лопез на најновата фотографија во бикини! (ФОТО)

Можеби веќе нема смисла да се повторува дека Џенифер Лопез е една од најубавите жени во светот и дека на 51 години изгледа подобро од две децении помлади жени, а можеби и повеќе.

Латино дивата тоа го покажува секој ден, а нејзините фотографии во бикини се посебен подарок за сите оние кои ја следат на социјалните мрежи.

Џеј Ло со новата фотка на Инстаграм предизвика огромно воодушевување на целата планета земја. Очигледно напорните тренинзи се исплателе…

„Кажете ни која е посекси од оваа жена“, „Ти си чудо, ова е невозможно“, „Не можете да изгледате добро на 25 години?“, „Тишина, погледнете ја оваа жена, но не може ништо лежејќи“, „Прекрасна си“, „Колку постара, толку подобра“, „Ти си инспирација“ – се само дел од 20.000 коментари кои ги доби на фотката, а на која за 8 часа имаше 2,8 милиони лајкови.

Прочитајте и...  Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Погледнете го овој дар од Боговите:

 

View this post on Instagram

 

Vacation vibes 🏝🌊 #SummerNights #SummerSunset 📸: @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Поврзани вести

Популарната серија „Animaniacs“ се враќа на малите екрани: Стивен Спилберг ги зафаќа актуелните теми во општеството (ВИДЕО)

Слободен Печат

Хју Грант и Никол Кидман во „Слом“

Слободен печат

Лекување заразени со ковид-19 со крвна плазма од оздравени е од мала корист

Слободен печат

Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат: „Те сакам“

Слободен печат

Погледнете ги неверојатните уметнички дела на ова талентирано момче! (ВИДЕО)

Слободен Печат

ВИДЕО: Звучи како љубовна песна, но инспирирана е од хорор сцени од концентрационен логор: Морничавата позадина на легендарниот хит

Слободен печат

Остави Коментар