Ова дотерано МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ ја „закочи“ улица „Ленинова“ – Слободен печат
ЕспресоМода

Ова дотерано МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ ја „закочи“ улица „Ленинова“

На минувачите на улица „Ленинова“ денот им започна со прекрасна глетка.

Вчераутро, улицата „Ленинова“ ја разубаве оваа прекрасна девојка облечена во макси фустан со карнери. Дали да гледаш во фустанот или во девојката! Убавицата модниот изглед го заокружи со фраерски очила за сонце.

Минувачите барем по три пати се вртеа за да си ги „исплакнат“ очите.

Дознаваме дека фустанот кој го носи девојкава е креација на модната креаторка Силвија Михајловска Алшар.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close