Отстранете го целулитот со овие пет вежби (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоУбавина

Отстранете го целулитот со овие пет вежби (ВИДЕО)

Едноставни вежби кои можете да ги правите и во вашиот дом.

Погледнете ги овие пет едноставни вежби кои можете да ги правите и во вашиот дом, (со или без опрема), а кои се одлични во борбата против целулитот…

Доколку за петтата вежба немате боксерска вреќа изведувајте ги ударите во воздух или импровизирајте со потврда перница.

Исчекор

Мост

Клекнување со подигнување на ногата

Склекови со подигнување на ногата

Бокс удари

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close