ОТКРИЕНА ПРИЧИНАТА: Поранешниот сопруг бил насилен со Беквалац поради неверство со ОВОЈ тенисер

По скандалот со насилното однесување на Лука Лазукиќ, во српската јавност излегуваат детали за неговиот развод од пејачката Наташа Беквалац.

Пријателка на Лазукиќ за српски „Курир“ открила дека до конфликтот дошло откако Лука дознал дека Наташа подолго време е во врска со тенисерот Илија Бозољац.

Таа открива дека кога скандалот беше актуелен, погрешно се пренесувале информациите дека Наташа нашла љубовни пораки во телефонот на Лука и дека онаа која е неверна е таа.

Прочитајте и...  Како изгледа Хали Бери на плажа на 53 години? 300.000 лајкови доволно говорат за тоа! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат