Освојуваат со своите облини каде и да се појават: Овие Македонки имаат најголеми гради на естрадата (ФОТО)

Пејачките секогаш се трудат да изгледаат што е можно поубаво и со својата појава да привлечат големо внимание каде и да се појават.

Овие наши познати пејачки со својата појава, сигурно никого не оставаат рамнодушен.

Елена Велевска, Марјана Станојковска, Лила Филиповска, Благица Павловска, Маја Поцевска, Хелена Роза со своите атрибути освојуваат се пред себе, а кога се во прашање нивните гради, останатите колешки од естрадата не можат да се „мерат“ со нив.

  1. Елена Велевска

 

View this post on Instagram

 

#уволненсиотживотами ♥️

A post shared by Elena Velevska (@elenavelevskafans) on

  1. Марјана Станојковска

  1. Лила Филиповска

 

View this post on Instagram

 

Serial Chiller 🌞🌞🌞 by @sarafashionofficial 💛💛💛 #sea #summer #me #life #friends #fashionpost #bikini #beach #beachday

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

  1. Благица Павловска
Прочитајте и...  Елена Велевска ни откри што прави во самоизолација со нејзините три деца!
Фото: Принтскрин
  1. Маја Поцевска
Фото: Инстаграм
  1. Хелена Роза
Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат