Осумгодишно девојче го прогласија за најубаво во светот – погледнете ја! (ФОТО)

Осумгодишната Каја Валкер од Велика Британија е прогласена за најубаво девојче во светот.

Нејзината мајка и отворила профил на Инстагарм и малечката Каја веднаш собрала илјадници фанови кои заклучиле дека токму таа треба да ја наследи таа титула.

Каја со моделинг се занимава веќе година дена, а уште од сега може да се пофали за соработки со големи дизајнерски имиња.

Но, покрај манекенството, желба на малечката убавица е еден ден да стане и фудбалерка – пишува британски „Sun“.

 

View this post on Instagram

 

#10yearchallenge 🥰 !!! And thanks for 2.9M !!! Ily guys so so much

A post shared by Thylane 🦋™️ (@thylaneblondeau) on

Прочитајте и...  Идејата за колективен имунитет пропадна: Само седум отсто од Англичаните го прележале коронавирусот

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат