Омилениот коментатор на македонската публика на летување во Охрид – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Омилениот коментатор на македонската публика на летување во Охрид

Најчесто преку ден е на плажата Оревче, а ноќите ги минува низ познатите локали во Охрид.

Коментаторот на Арена, Стеван Стевановиќ, кој македонската публика го памти од преносите на натпреварите на Вардар, ја обожава Македонија.

Тој во моментов е на одмор во Охрид, заедно со своето семејство, а и постојано споделува фотографии на своите профили на социјалните мрежи.

Најчесто преку ден е на плажата Оревче, а ноќите ги минува низ познатите локали во Охрид.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close