Охрид во јуни – оаза за инспирација (ГАЛЕРИЈА) – Слободен печат
ГалеријаЕспресо

Охрид во јуни – оаза за инспирација (ГАЛЕРИЈА)

Како што секоја земја има некој град со кој се гордее и по чија убавина е препознатлива, така и ние го имаме Охрид. Уживајте во прекрасните фотографии на Охрид во јуни.

 

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close